Ollo Bilişim Hizmetleri 12 Yıllık tecrübe geçmişine sahip ve hedef iş yapısını bugüne kadar yapmış, alanında güçlü bağlantıları ve hedefleri olan bir ekip tarafından kurulmuştur.

Bilişim ve teknolojinin hemen her alanda ihtiyaçtan öte sorumluluk haline geldiği çağımızda, zamanın gerisinde kalmak yerine ötesine geçmek isteyen tüm Tüzel veya Gerçek kişilere hizmet veren şirketimiz edindiği deneyim ve müşteri odaklı çalışmalarıyla sektöründe lider konuma gelmiştir. Teknolojinin büyük önem kazandığı çağımızda sahip olduğumuz yüksek niteliklerle müşterilerimize sektörün en güvenilir, en kaliteli ve en verimli programlarını ve ürünlerini sunuyoruz. Kamu kurum ve kuruluşları ile bireysel kullanıcılara yazılım, entegrasyon, otomasyonunda ve Bilişim hizmetleri ile ürün tedarik / hizmeti verdiğimiz gibi web tasarımı konusunda da alanında kendini kanıtlamış uzman ekimizle her an yanı başınızdayız.

Ollo Bilişim Hizmetleri olarak müşterilerimize bilişim teknolojisi danışmanlığı, sistem geliştirme ve entegratörlük hizmetleri sunuyoruz. Biz, Teknolojiyi daha iyi sonuçlar elde etmek için kullanan müşterilerimize, çözümler geliştirmekte ve uygulamaktayız.

Müşterilerimizin, entegre ve kullanımı kolay, çağın gerekliliklerine uygun çözümler beklediğini biliyor  ve bu beklentiye büyük değer vererek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çözümlerimiz ile müşterilerimizin iş sürdürülebilirliklerini sağlıyor ve performanslarını arttırıyoruz.

Ollo Bilişim Hizmetleri’nin  iş formülü yalındır; Müşterimizin işini en az kendi işimiz kadar iyi tanımak. Bu nedenle kendinden emin ve özgüveni yüksek büyük bir takım ve aileyiz.

Esnek yapımız, bilişim teknolojisini müşteri ihtiyaçlarına uygun şekilde uyarlayabilmemize ve şekillendirebilmemize olanak sağlamaktadır. Her türlü işimizde müşteri ve ihtiyaçları bizim odak noktamızdır. Dilerseniz iş yapınızın Bilişim ihtiyacını sizin için tespit eder, buna uygun çözümü üretir, test eder ve size anahtar teslimi olarak veririz.

Tüm bunları alanının en iyi üniversitelerinden mezun olmuş  elemanlardan oluşan ekibimizle, bilgiyle, işimize olan tutkuyla ve en önemlisi müşterilerimize verdiğimiz yüksek değerle yapıyoruz.

Misyonumuz

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve etik kuralları ile Kurumlara ve bireylere; kullanım kolaylığı ön planda ileri teknoloji alt yapımızla, müşteri odaklı, yaygın ve kaliteli hizmet verirken, müşteri sadakati ve memnuniyeti, güvenlik, kararlılık ve hizmet açısından sektöre öncülük yapmak

Vizyonumuz

Şirketimizin vizyonu, sürekli büyüyen bir müşteri portföyü oluşturarak, müşterilerimize verdiğimiz güvenin sürekliliğini sağlayıp, kazandığımızı tamamen işimizi geliştirmeye harcayarak ve kalite politikamızdan hiçbir koşul altında vazgeçmeden sektöre öncülük eden teknoloji altyapısı ve küresel ortakları ile Türkiye’nin en büyük Yazılım ve BT ürün tedarik şirketlerinden biri olmak.